Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ІЗМАЇЛ: Нарада з головами сільрад

ІЗМАЇЛ: Нарада з головами сільрад

7-11-2018, 20:34
ІЗМАЇЛ: Нарада з головами сільрад Більше тисячі заяв на отримання субсидії - компенсації за оплату природного газу досі незадовільні, розповіла сільським головам начальник управління соціального захисту населення Ізмаїльської райдержадміністрації Галина Грамма. За її словами, «міністерство соцполітики поки що не дає добро на виплату субсидії, тому усі ці заяви знаходяться на обліку».

Ще одне проблемне питання - хід осінньої призовної кампанії. З 49 призовників за планом на місто та район, до обласного збірного пункту доправлено лише 16. Голова Ізмаїльської райдержадміністрації Наталія Тодорова звернулася до сільських голів з вимогою до понеділка надати по два призовника. Це не стосувалося сільської ради села Сафьяни, яка виповнила план 15 призовників, село Озерне – сповістили 17 громадян.

Військовий комісар Олександр Михайлішін повідомив, що для доставлення призовників до комісаріату сприяння нададуть дільничні Ізмаїльського відділу поліції, в тих селах, які за ними закріплені. Також було прохання до військового комісара, довести до вищого керівництва про ситуацію з видачею земельних участків учасникам бойових дій в зоні проведення ООС. В цьому праві їм відмовляють у Держгеокадастрі області на підставі, що земля підлягає аукціону. Хоча це не підтверджують в Ізмаїльській райраді.

Для виставлення на аукціон землі повинні були прийняти рішення в сільській, районній та в обласній радах, щоб у Держгеокадастрі почали процедуру аукціону. Цього не відбувалося, тому звернення до обласного військового комісара направлено на те, щоб довести інформацію до голови обласної райдержадміністрації Максима Степанова.

Ще одна тема для обговорення - медична реформа. Всього близько 22 % пацієнтів Ізмаїльського району обрали свого сімейного лікаря. Якщо до 1 січня 2019 року підписання договорів буде проводитись такими низькими темпами, медичні заклади району отримують від держави меншу суму грошей.

Всього в районі 21 лікар, які можуть укладати договори. Кожен з них має право підписати угоди не більш ніж з двома тисячами пацієнтів. При такому розкладі бюджет району у 2019 році отримує 18 мільйонів 900 тисяч гривень. У 2018 році на медицину в районний бюджет надійшло 16 мільйонів. На сьогодні уклали договори 11 тисяч 275 жителів району, у результаті математичного підрахунку, бюджет наступного року на первинну медицину буде виконано всього на третину і сума в бюджет складе всього 73 тисячі гривень. Цих коштів вистачить всього на чотири місяця роботи первинної медицини, повідомив головний лікар Олег Садковський. Інший варіант скорочення медичного персоналу на дві третини.

Олег Садковський відмітив також, що вакцина з 2019 року на дитяче населення буде надходити тільки на тих, хто заключив договори с сімейним лікарем, чи з педіатром.


Автор: nikolaev
Прочитали - 231
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать