Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ: Що у дітей на сніданок та обід?

БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ: Що у дітей на сніданок та обід?

7-11-2018, 20:37
БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ: Що у дітей на сніданок та обід? Міський бюджет Білгорода-Дністровського фінансує харчування всіх учнів 1-4 класів. Для цього з бюджету витрачається 5 млн 200 тис на рік. Також безкоштовні шкільні сніданки передбачені для дітей пільгових категорій.

Харчування дошкільнят обходиться місту в - 3 млн 700 тисяч гривень. Ця сума складає 40% від вартості харчування в дитсадках. Решту доплачують батьки. Крім цього, в місті працюють два дошкільних заклади, у яких організовані спеціальні групи. В саду №1 - працюють три спеціалізовані санаторні групи, де виховуються ослаблені за станом здоров'я діти. А в саду №2 працюють спеціальні логопедичні групи. Дітям, які відвідують групи з посиленим харчуванням міськрада стовідсотково компенсує витрати.

Як коментує начальник управління освіти Людмила Муржа-Ромащук, після проведення тендеру з визначення постачальника продуктів, кожен дитячий садочок замовляє необхідну їх кількість. Контроль за якістю продукції ведеться дуже жорстко. Меню затверджується заздалегідь за 2 тижня. Для дітей від 1 до 3 років харчування в день коштує приблизно 23 гривні. А для дітей віком від 3 до 6 років- 34 гривні. Завідуюча дитячим садком №1, Інна Магалюк, провела нас на кухню, показала умови роботи кухарів

До речі, як виявилося, ще зовсім недавно до дитсадків і шкіл міста, молоко привозив недобросовісний постачальник. Як розповідає Людмила Муржа-Ромащук, це молоко відповідало всім стандартним вимогам, але .... воно було дуже дивне на смак, несмачне. Керівництво прийняло рішення розірвати договір с цим постачальником. Повторно було проведено тендер і зараз діти п'ють якісне і смачне молоко. Цей факт ще раз підкреслює небайдужість вихователів та вчителів до того, чим саме харчуються діти.

До речі, активну участь в процесі контролю харчування дітей, приймають батьки.

Зараз в Білгороді-Дністровському активно проводиться підготовка до розробки проекту рішення затвердження міського бюджету на наступний рік. За останніми даними, депутатский корпус і надалі планує підтримати статтю витрат, яка стосується дитячого харчування.


Автор: nikolaev
Прочитали - 205
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать