Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ: Реформування енергетичної галузі в Україні

БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ: Реформування енергетичної галузі в Україні

8-11-2018, 20:16
БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ: Реформування енергетичної галузі в Україні Мешканці Білгорода-Дністровського на початку жовтня отримали незвичайні платіжки за спожиту електроенергію. До них були прикріплені заяви, де вже вказані всі персональні дані абонента. У тексті заяви вказано, що абонент дає свою згоду на укладення договору з новою юридичною енергопостачальною компанією. Ситуацію що склалася прокоментував журналістам начальник Білгород-Дністровського РЕМу.

Як пояснив Сергій Кочвар, згідно нового Закону України, тепер енергопостачальні компанії повинні перейти на відокремлення оператора системи розподілу від постачання електричної енергії шляхом створення відповідних суб'єктів господарювання. Тобто відбулося реформування енергетичної галузі. Саме тому всім абонентам запропоновано переукласти існуючі договори вже з двома енергопостачальними компаніями, які раніше були одним цілим. За словами Сергія Кочвара, заяву, прикріплену до платіжці, потрібно підписати і передати контролеру, або переслати поштою. Якщо у абонента немає можливості це зробити, то договір вважається укладеним, якщо від споживача не надійшло на адресу РЕМу заперечення в письмовому вигляді. Договір з абонентом буде таким чином розірвано, і його помешкання просто відключать від електромережі. Відносно внесення щомісячних показників лічильника Сергій Кочвар зазначив, що міські абоненти дуже мало і не активно користуються офіційним сайтом Одесаобленерго, хоча це досить зручно для обох сторін.

Як пояснив Сергій Кочвар, для існуючих абонентів нічого не змінилося: тариф на послугу та вже існуючі пільги - все залишилося як було. Добра новина це те, що, як повідомив начальник Білгород-Дністровського РЕМу, підвищення тарифу на електроенергію поки не передбачається.


Автор: nikolaev
Прочитали - 180
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать