Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ІЗМАЇЛ: До дня працівників культури та мистецтва

ІЗМАЇЛ: До дня працівників культури та мистецтва

8-11-2018, 20:20
ІЗМАЇЛ: До дня працівників культури та мистецтва Всеукраїнський день працівників культури та мистецтва відзначили в Ізмаїлі. Тут працюють керівники і педагоги шкіл естетичного виховання, працівники музеїв та бібліотек, різноманітні творчі колективи, учасники художньої самодіяльності, майстри народної творчості. Для них культура - це поклик серця, це інтерес у дитячі роки, який у дорослому віці переріс у діяльність усього життя, тому що вони не перестають творити на робочому місті, вдома - разом із своїми дітьми, повсякденно зі своїми друзями. У міському Палаці культури привітали зі святом усіх працівників культури та мистецтва.

Грамоти від міського голови отримали колективи музичних шкіл, Палацу культури ім. Шевченка, централізованої бібліотечної системи для дорослих, бібліотечної системи для дітей, музею імені Суворова, меморіального парку-музею «Фортеця», Центру дозвілля «Портовик», творчі майстерні для дітей та дорослих, майстри та майстрині народного прикладного мистецтва. Для культпрацівників співали юні таланти міста, вихованці викладачів, які й досі плідно продовжують свою творчу діяльність. Їх учні постійно виступають на конкурсах різного рівня, виграють на обласних та всеукраїнських фестивалях. Саме на свято в місто приїхали гості з Болгарії – танцювальна формація асоціації «Партнери» з міста Кюстенділ.

Колектив отримує численні призи на регіональних та танцювальних форумах. На учасниках колективу можна побачити характерні народні костюми Кюстенділя, які вони створювали власноруч. Глядачі побачили традиційні танці Болгарії, які вже багато років зберігають свій неповторний колорит.


Автор: nikolaev
Прочитали - 202
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать