Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Максим Степанов: «Одещина має чим пишатися!"

Максим Степанов: «Одещина має чим пишатися!"

13-11-2018, 15:27
Максим Степанов: «Одещина має чим пишатися!" 12 листопада в Києві, у Міжнародному виставковому центрі, під головуванням Президента України Петра Порошенка пройшло сьоме засідання Ради регіонального розвитку. У засіданні взяли участь голови обласних, районних та міських рад, обласних та районних державних адміністрацій, представники органів місцевого самоврядування. Серед запрошених були також керівники Одеської області - голова облдержадміністрації Максим Степанов, голова обласної ради Анатолій Урбанський, та міський голова Одеси Геннадій Труханов.

Рада регіонального розвитку - консультативно-дорадчий орган при Президентові України. Створена Рада з метою сприяння налагодженню ефективної взаємодії державних органів з органами місцевого самоврядування, територіальної організації влади, здійснення реформ у сфері децентралізації управління регіональним розвитком, вирішення проблемних питань життєзабезпечення регіонів.

7 засідання Ради регіонального розвитку, що відбулося 12 листопада у Києві, пройшло під лозунгом – «Консолідація заради розвитку». Увага акцентувалася, насамперед на питаннях нової політики розвитку, правової держави, верховенства права, армії, української ідентичності, у тому числі історії успіху в регіонах, плану дій на майбутнє, нової якості управління та відповідальності регіональної влади, внутрішньо регіональної кооперації, масштабних інфраструктурних проектів. Презентували свої масштабні інфраструктурні проекти та напрацювання, за час впровадження реформи децентралізації, представники різних куточків країни, зокрема і Одеського регіону. Свою підтримку реалізації регіональних проектів пообіцяв президент країни.

Серед небагатьох областей, які стали спікерами цьогорічної Ради, — Одеська. Голова ОДА Максим Степанов розповів, яким чином у нашому регіоні впроваджуються нові соціальні стандарти у галузях освіти і медицини. А також зазначив, що досвід реалізації проектів в Одеській області неодноразово ставав прикладом для інших регіонів.

Нагадаємо, Рада регіонального розвитку збирається з 2015 року. На порядку денному цьогорічного зібрання – глобальні інфраструктурі проекти та плани розвитку України, які обговорюються за участі керівництва країни, областей, районів та ОТГ. Під час засідання Ради регіонального розвитку присутні розглядали низку різних питань. Зокрема стратегії розвитку України, ключові пріоритети та цілі державної економічної політики, інфраструктурні проекти, цифрову економіку, європейську ініціативу в створенні програми реформ для України.


Автор: nikolaev
Прочитали - 305
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать