Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ІЗМАЇЛ: Світова акція «16 днів проти насилля над жінками»

ІЗМАЇЛ: Світова акція «16 днів проти насилля над жінками»

28-11-2018, 19:31
ІЗМАЇЛ: Світова акція «16 днів проти насилля над жінками»З 25 листопада по 10 грудня Спеціальна моніторингова місія в Україні організація з безпеки та співробітництва в Європі, в рамках світової акції проводить заходи «16 днів проти насилля над жінками».

У напряму інформаційно-просвітницької діяльності представники ОБСЄ вирішили відірватись від обласного центру та відвідати міста Балту та Ізмаїл. До речі, ОБСЄ в області представляють 13 співробітників. За рекомендаціями департаменту освіти в Одеській області в Ізмаїлі була обрана загальноосвітня школа №10, яку відвідали 4 представника ОБСЄ - спостерігач Марінка Франулович, моніторинговий офіцер Теодор Мутсокос, та два перекладачі.

В початковій школі №10 чотири класи, два з українським язиком навчання та два класи з навчанням російською мовою. Ця школа єдина в місті де початкова школа отримала 140 фігурних кольорових парт. Для хлопчиків зелено-жовті, а для дівчаток лавандово-бузинкові. Всього в цьому році до навчального процесу приступили 1122 школяра.

Щодо візиту представників ОБСЄ, вони в актовій залі для учнів сьомих, восьмих, дев’ятих класів провели заняття малюнка на тему насилля над жінкою.

Два уроки по 45 хвилин діти на великих малюнках зображували своє розуміння такої складної теми як насилля. А під час перерви ми дізналися чи обговорюють питання насилля на заняттях в школі. Найкращі малюнки будуть представлені на виставці в школі- пообіцяла директор навчального закладу Галина Галкіна.


Автор: nikolaev
Прочитали - 237
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать