Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ІЗМАЇЛ: Міська рада планує масштабні проекти

ІЗМАЇЛ: Міська рада планує масштабні проекти

4-12-2018, 17:37
ІЗМАЇЛ: Міська рада планує масштабні проектиВ Ізмаїлі протягом 3-5 років планують модернізувати медичні заклади шляхом закупівлі обладнання за кошти міського бюджету, відновити Центральний стадіон, продовжити заміну освітлення на центральних вулицях міста. Зараз ведуться переговори про співфінансування з Державним дорожнім фондом.

В Ізмаїлі протягом 3-5 років планують модернізувати медичні заклади шляхом закупівлі обладнання за кошти міського бюджету, відновити Центральний стадіон, продовжити заміну освітлення на центральних вулицях міста. Зараз ведуться переговори про співфінансування з Державним дорожнім фондом.

Готується 11 проектів по капітальному ремонту доріг паралельних проспекту Суворова з метою розвантаження головної вулиці від великої кількості транспорту, а також для розв’язання проблеми зливових стоків. Ремонт планується на магістральних вулицях. Про це повідомив перед початком засідання виконкому Ізмаїльської міськради 3 грудня міський голова Андрій Абрамченко. Міська влада планує провести тендери та залучити фінансування з різних джерел.

Потребують подальшого фінансування Палац спорту та два дитячих садки. Короткостроковий план – облаштувати світлофорний вузол на проспекті Миру – вулиця Івана Франка. Також планують встановити освітлення на Площі Перемоги.

В Ізмаїлі перевіряють підприємців з приводу приховування робочих місць і невиплати зарплат в повному обсязі. Комісією з питань погашення заборгованості із заробітної плати
та легалізації робочих місць та інспекторами соцзахисту перевірено 8 суб’єктів підприємницької діяльності. Всього нараховано штрафів на 800 тисяч гривень.

Міський голова відзначив, що бюджет міста поповнюється за рахунок прибуткового податку, плати за нерухомість, податок за землю, акцизний збір. Але не всі підприємці сплачують податки.

При розгляді питання про безоплатну передачу нежитлових приміщень на вулиці Михайловська на баланс комунальної установи «Ізмаїльський фонд підтримки підприємства» міський голова відзначив, що потрібно показати румунській стороні, що Ізмаїльська міська рада є компетентним партнером і що всі виграні європейські гранти потрібно реалізувати. Кошти вже почали надходити, більші надходження очікуються в 2019 році.


Автор: nikolaev
Прочитали - 227
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать