Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ІЗМАЇЛ: Служба порятунку нагадала про правила пожежної безпеки

ІЗМАЇЛ: Служба порятунку нагадала про правила пожежної безпеки

5-12-2018, 16:45
ІЗМАЇЛ: Служба порятунку нагадала про правила пожежної безпекиОстаннім часом зросла кількість пожеж у районах, де використовують пічний метод опалення. Служба порятунку в місті Ізмаїл провела профілактичний рейд щодо пічного опалення та дотримання правил пожежної безпеки.

З початком опалювального сезону спостерігається зростання кількості пожеж у приватному житловому секторі. На жаль, під час пожеж гинуть люди. Основні причини виникнення загоряння – недбалість громадян та недотримання елементарних правил пожежної безпеки. Мова йде про паління у ліжку, використання старих обігрівачів та несправне пічне опалення.

Служба порятунку в місті Ізмаїл провела профілактичний рейд, щоб нагадати жителям приватних будинків про основні причини виникнення пожеж та правила використання пічного опалення. Треба бути уважними, говорять рятівники, адже зневажливе ставлення до правил безпеки може коштувати життя.

Перед тим, як вийти з будинку треба перевірити побутові прилади. Необхідно слідкувати за справністю пічного опалення і не використовувати саморобних обігрівачів – нагадує служба порятунку.


Автор: nikolaev
Прочитали - 273
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать