Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Білгород-Дністровський: Виставка «ART marine - 2018»

Білгород-Дністровський: Виставка «ART marine - 2018»

5-12-2018, 16:51
Білгород-Дністровський: Виставка «ART marine - 2018» У Білгород-Дністровському краєзнавчому музеї відкрилася нова художня виставка. На цей раз стіни виставкового залу прикрасили картини професійних художників з Одеси. Уже за назвою виставки «ART marine - 2018», можна зрозуміти, що тема представлених полотен - море і все, що з ним пов'язано.

Члени Спілки художників - мариністів Одеси: заслужений художник України Микола Вілкун, віце-президент Спілки Віктор Потеряйко, художники Григорій Вовк, Олександр Бондар та Тетяна Бондарчук із задоволенням прийняли запрошення Білгород-Дністровського краєзнавчого музею. Вони привезли з собою безліч робіт, на яких зображено море і все, що з ним пов'язано. Заслужений художник України Микола Вілкун звернувся до присутніх зі словами:

Як зазначив Микола Вілкун, одеські художники - мариністи завжди готові їхати до будь-якого міста України на запрошення, щоб поділитися з глядачем прекрасним, яке вони мають можливість бачити кожен день: нескінченним різнобарвним морем.

Віктор Потеряйко поділився з присутніми своєю історією знайомства з морем.


Автор: nikolaev
Прочитали - 267
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать