Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ІЗМАЇЛ: 6 грудня - День збройних сил України

ІЗМАЇЛ: 6 грудня - День збройних сил України

6-12-2018, 14:59
ІЗМАЇЛ: 6 грудня - День збройних сил УкраїниВ Ізмаїлі пройшов мітинг, присвячений Дню збройних сил України, а також підняття прапору військово-морських сил України на знак солідарності з полоненими моряками.

6 грудня в Ізмаїлі на площі Перемоги пройшов мітинг, присвячений Дню збройних сил України. На офіційному заході з цього приводу були присутні керівники міста та району, прикордонники, курсанти морських навчальних закладів, представники комунальних служб міста та мешканці Ізмаїла. Свято збройних сил України - це данина поваги нашому мужньому воїнству, а також шана пам’яті воїнам, які віддали свої життя за свободу, волю та незалежність нашої України.

Після промов та хвилини мовчання всі присутні на урочистому заході поклали квіти до підніжжя пам'ятника полеглим воїнам.

Після мітингу біля адміністративної будівлі міськвиконкому відбулася церемонія підняття прапору військово-морських сил України - на знак солідарності з полоненими російською федерацію українськими моряками. Цією дією ізмаїльчани, разом зі всією Україною, висловлюють рішучу підтримку моряків, та надію на швидке повернення до рідних домівок.


Автор: nikolaev
Прочитали - 211
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать