Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Ізмаїл: Молодь обирає здоров’я

Ізмаїл: Молодь обирає здоров’я

6-12-2018, 15:59
Ізмаїл: Молодь обирає здоров’яВ Ізмаїлі стартував міський етап популярного фестивалю «Молодь обирає здоров’я», який об’єднує однолітків у прагненні до здорового способу життя. Команди завзято боролись за перемогу у різноманітних конкурсах, щоб потрапити до обласного етапу фестивалю.

Фестиваль «Молодь обирає здоров’я» відзначає не ювілейну, але важливу дату – 15 років. Ідея фестивалю — створення території здоров’я, де діти могли б пропагувати здоровий спосіб життя, бути прикладом для своїх друзів та однокласників.

Міський етап фестивалю стартує з Ізмаїла, тому що саме в цьому місті найкраща організація міського етапу в Одеській області. Міський етап є відбірковим до обласного фестивалю. До Ізмаїлу приїхала директор Одеського валеологічного центру, автор всеукраїнського фестивалю «Молодь обирає здоров’я» Людмила Волкова, щоб підтримати міський етап фестивалю.

Організатори навіть не сподівалися, що фестиваль існуватиме так довго. Щоб стати учасником цього молодіжного руху, проводиться конкурс агітбригади. Фестиваль працює разом з програмою «Рівний рівному», де діти навчаються здоровому способу життя і надалі проводять тренінги для своїх однолітків. Як відзначають організатори – такий процес є надзвичайно ефективним.

У фойє Палацу культури імені Шевченка учні шкіл міста представили виставку плакатів “За здоровий спосіб життя”, фотозону «Мій вибір» та навіть, інсталяцію квітучої України. Отак творчо підійшов до завдання Ізмаїльський політехнічний ліцей. На сцені нагородили грамотою міського голови найкращу команду попереднього фестивалю «Позитив» політехнічного ліцею міста Ізмаїл. Ця команда відома в області завдяки гран-прі, завойованому в Києві торік.

В цьому році учасники команди виступали ведучими на всеукраїнському рівні та проводили тренінги. Міський етап 15 фестивалю теж провела команда «Позитив». Подяки вручили керівникам команди та директору навчального закладу. Привітала команди міського етапу 15 фестивалю начальник міськвідділу освіти Жанна Волканецька. На фестивалі команди проходять конкурси «соціальної реклами», «плакату», «фотоконкурс», проходить онлайн-голосування. Нагородження по всім конкурсам провела організатор міського етапу Тетяна Помазан.


Автор: nikolaev
Прочитали - 377
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать