Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ: Схвалений проект міського бюджету-2019

БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ: Схвалений проект міського бюджету-2019

10-12-2018, 18:45
БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ: Схвалений проект міського бюджету-2019В Білгороді-Дністровському в ході засідання виконкому схвалений проект міського бюджету-2019. Документ буде винесений на розгляд наступної сесії. Також прийняті рішення стосовно підвищення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення та встановлені нові тарифи на тепло.

Проект міського бюджету-2019 ретельно підготували депутатські комісії. Очікується, що під час розгляду документа на наступній сесії міськради, питань у народних обранців не виникне.

Згідно з документом, оборотний залишок бюджетних коштів міста Білгорода-Дністровського складає 5 млн. грн.

Виконком більшістю голосів затвердив підвищення тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення для бюджетників та інших споживачів. На думку комунальників, врятувати «Водоканал», який на цей час має мільйонні борги, можна, лише включивши в новий тариф не менше 18% рентабельності послуг централізованого водопостачання та водовідведення. Але поки що, скориговані керівництвом «Водоканалу» тарифи не стосуються населення. Для пересічних громадян тариф залишився незмінним. За словами представників «Водоканалу», коригування тарифів дозволить збільшити доходи підприємства на суму понад 800 тисяч гривень на рік.

Також в ході засідання члени виконкому затвердили рішення про коригування тарифів на теплову енергію та послуги централізованого опалення. Нові тарифи для населення підвищилися в середньому більш ніж на 22%, для бюджетних установ та інших категорій споживачів, навпаки, знизились майже на 11%

Також виконавчий комітет погодив заборону продажу пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв та вин на території міста з 22:00 до 08:00 щоденно, враховуючи вихідні та святкові дні, на період дії Закону України «Про затвердження указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні».


Автор: nikolaev
Прочитали - 174
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать