Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ: Спільний молебень в Свято-Успенському храмі

ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ: Спільний молебень в Свято-Успенському храмі

31-12-2018, 16:12
ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ: Спільний молебень в Свято-Успенському храмі28 грудня, під час візиту в Одеську область, президент Петро Порошенко разом з Патріархом Філаретом відвідав Свято-Успенський храм в селі Мирне Болградського району.

Одеській області, та помолився разом з парафіянами. «Це Різдво Христове увійде в історію України. 6-го грудня вручать Томос про автокефалію української православної церкви» - сказав після спільного молебну у своїй промові Архиєпископ та Митрополит Києва Філарет.

Петро Порошенко також подякував Філарету, який, як підкреслив президент, поставив питання створення української церкви вище своєї долі. «Процес створення Єдиної Церкви не завершився 15 грудня, навпаки — він тільки почався. І зараз Церква вимагає ще більше молитов, добра і любові - підкреслив Глава держави у свому зверненні до вірян.

Петро Порошенко нагадав, що українська православна церква, як і усі українці очікують на Томос. «В цьому році свято буде дуже особливим і Святвечір, 6 січня 2019 року, назавжди увійде в історію нашої держави. Так само як увійшло 15 грудня, коли зібрався собор об’єднаної української автокефальної православної церкви» - підкреслив Петро Порошенко.


Автор: nikolaev
Прочитали - 133
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать