Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ІЗМАЇЛ: Передноворічний відкритий турнір з вільної боротьби

ІЗМАЇЛ: Передноворічний відкритий турнір з вільної боротьби

31-12-2018, 16:26
ІЗМАЇЛ: Передноворічний відкритий турнір з вільної боротьбиВперше в Ізмаїлі пройшов передноворічний відкритий турнір з вільної боротьби, присвячений 228-річниці штурму фортеці «Ізмаїл». На килимі зібралося близько 50 борців з чотирьох міст півдня Бессарабії та Молдови.

Перший відкритий турнір з вільної боротьби проходив в Ізмаїлі. Відділення з вільної боротьби знаходиться у спортзалі «Виставка» – це єдине місце, де тренуються борці в Ізмаїлі. Займаються зі спортсменами професійні тренери. Зустріч ізмальських спортсменів відбулась з командами міста Тараклія (Молдова), міста Чадір-Лунга з автономії Гагаузія, та з сусіднього міста Болград.

Організатори змагань - відділ фізкультури та спорту Ізмаїльської міськради та Ізмаїльська дитячо-юнацька спортивна школа.
Перед офіційним відкриттям пройшло ряд розігрівчих боїв борців, які показали, що на килимі зустрілися добре підготовлені спортсмени. Боротьба була гаряча, борці доказували, що кожний з них вартий перемоги, тому поєдинки проходили чітко та по-чоловічому, навіть в категорії наймолодших учасників.

Після традиційної урочистої церемонії на килим вийшли всі майже 50 учасників змагань, які почули побажання від представника місцевої влади, керівників відділів виконкому.Самі ж поєдинки продовжилися з не меншим запалом.

Від 9 до 15 років - таким був вік учасників. Головне для тренерського складу було зібрати найкращих, щоб на килимі поборолися найсильніші вихованці шкіл півдня Бессарабії та сусідньої Молдови.

Наприкінці весни в Ізмаїлі проходить традиційний міжнародний турнір пам’яті Віктора Дехтярьова, де зустрічаються борці юні та старше 20 років. А от такий передноворічний турнір, присвячений 228-річниці штурму фортеці «Ізмаїл» в місті пройшов вперше.


Автор: nikolaev
Прочитали - 161
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать