Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ІЗМАЇЛ: В Ізмаїлі виступила Руслана Лижичко

ІЗМАЇЛ: В Ізмаїлі виступила Руслана Лижичко

3-01-2019, 13:25
ІЗМАЇЛ: В Ізмаїлі виступила Руслана ЛижичкоВ Ізмаїлі під час святкування Нового року в нічному клубі відбулося ENERGY-шоу за участю амбасадора відновлюваної енергетики, народної артистки України Руслани Лижичко. Приводом для цього стало будівництво сонячних електростанцій в Ізмаїлі.

В новорічну ніч Ізмаїл відвідала амбасадор відновлювальної енергетики, відома співачка та народна артистка України Руслана Лижичко. Відомо, що будинок співачки отримує енергію від вітряка та сонячних панелей. Вона також користується електромобілем. ENERGY-шоу було присвячено важливості переходу на відновлювальну енергетику. Ця подія відбулася у нічному клубі «Олімпус».

Підтримати важливість заходу приїхали гості з Німеччини, Києва та інших міст України. З великого екрана присутнім нагадали про те, що глобальна енергетика вже неодноразово давала збій і великі мегаполіси занурювались у темряву, тому так важливо мати власне джерело енергії. На заході також продемонстрували нейроінтерактивну модель штучного інтелекту. Після того як в клубі натисли символічну червону кнопку, нічний клуб почав отримувати енергію від сонячної електростанції. Панелі та біодизельні генератори можна було побачити на вулиці. Драйвове ENERGY-шоу почалося з феєричного виступу Руслани.

Потім до концертної програми долучилася співачка з фолк-групи «Фа - дієз». На сцені у перші хвилини Нового року звучали колядки у виконанні двох співачок. На цьому сюрпризи не закінчилися: глядачі побачили електричне тесла-шоу з потужним звуком та енергією. Не обійшлося і без Діда Мороза зі Снігуркою, які привітали усіх присутніх із Новим 2019 роком.


Автор: nikolaev
Прочитали - 192
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать