Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ІЗМАЇЛ: Новий рік почався зі спортивного фестивалю

ІЗМАЇЛ: Новий рік почався зі спортивного фестивалю

8-01-2019, 17:05
ІЗМАЇЛ: Новий рік почався зі спортивного фестивалюФестиваль для баскетболістів відбувся на регіональному рівні в місті Ізмаїл. Спортивне свято пройшло під егідою Одеської обласної федерації баскетболу та федерації баскетболу міста Ізмаїл.

У баскетбольному фестивалі взяли участь хлопчики та дівчатка 2008 року народження та молодші. Між собою змагалися команди з Рені, Кілії, Ізмаїльського району та представники спортивно-оздоровчого центру міста Ізмаїл. Обласна федерація баскетболу запропонувала ізмаїльській федерації взяти на себе проведення фестивалю, аби заощадити гроші учасників. Адже зібрати їх в Одесі обійшлося б значно дорожче. Зі свого боку обласна федерація приготувала для всіх юних баскетболістів солодкі подарунки, які вони отримали після завершення спортивного свята.

Юні баскетболісти повинні були перш за все показати свою спритність та навички володіння м’ячем. Наприклад під час комбінованої естафети спортсмени-початківці мали вести мяч, утримуючи один одного за руку. Серед почесних гостей фестивалю були не тільки місцеві чиновники від спорту, а й відомі українські професійні баскетболісти, які поділилися з дітьми своїм досвідом і надихнули на нові перемоги.

Організатори сподіваються, що регіональний баскетбольний фестиваль в Ізмаїлі стане традиційним місцем зустрічі дитячих баскетбольних команд Придунав’я.


Автор: nikolaev
Прочитали - 134
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать