Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ІЗМАЇЛ: Розглянуто два грантових проекта для конкурсу ЄС

ІЗМАЇЛ: Розглянуто два грантових проекта для конкурсу ЄС

8-01-2019, 17:09
ІЗМАЇЛ: Розглянуто два грантових проекта для конкурсу ЄСІзмаїл планує надати ще два проекти для участі грантових проектів у конкурсі Євросоюзу. На цьому буде завершена конкурсна частина і з цього року місто вступає в етап реалізації виграних проектів.

На останньому засіданні виконавчого комітету Ізмаїльської міськради винесені на розгляд найближчої сесії два проекти.
«Участь у проекті PATRIMONY - Спільний розвиток та стійкість культурної спадщини в басейні Чорного моря» і «Участь у проекті «MEDCOOP- Транскордонне співробітництво для медичного втручання під час екологічних катастроф». запропоновані проекти будуть надаватись в рамках другого конкурсу Спільної Операційної програми транскордонного співробітництва Євросоюзу «Басейн Чорного моря 2014 - 2020». Це останні проекти, які будуть надані до 31 січня. Другим етапом буде реалізація виграних проектів протягом 2-3 років. Наступні проекти будуть надаватись для участі у 2021-22 роках.

Перший проект- «Спільний розвиток та стійкість культурної спадщини в басейні Чорного моря» - спрямований на розвиток туристичного та культурного секторів. У разі отримання гранту планується розробка і реалізація єдиної стратегії транскордонного просування музеїв, виставок і туристичних продуктів; придбання вуличних сенсорних киосків; обладнання інформаційного центру в музеї А.В. Суворова, створення макета Ізмаїльської фортеці і деякі інші заходи. Бюджет Ізмаїльської міськради може скласти 200 тис. євро.

У рамках другого проекту - «Транскордонне співробітництво для медичних втручань під час екологічних катастроф» передбачається проведення транскордонного семінару для медичних експертів по втручанням в надзвичайних ситуаціях, викликаних екологічними катастрофами, а також придбання медобладнання для Ізмаїльської міської центральної лікарні на суму близько 200 тис. євро. Софінансування міської ради в обох проектах – 8%. Чи виграють ці проекти у конкурсі можна буде дізнатися вже згодом.


Автор: nikolaev
Прочитали - 113
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать