Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ІЗМАЇЛ: Благоустрій міста буде продовжуватися

ІЗМАЇЛ: Благоустрій міста буде продовжуватися

9-01-2019, 16:55
ІЗМАЇЛ: Благоустрій міста буде продовжуватисяМісцева влада Ізмаїла планує привести в порядок історичну частину міста. Роботи будуть фінансуватися за рахунок міських програм з благоустрою. Що до власники будівель, то, як запевнили під час засідання виконкому, їх будуть залучати на умовах пайової участі.

На розгляд Ізмаїльської міськради буде надана Програма поліпшення благоустрою міських територій загального користування з усіма змінами та доповненнями. Всього на програму буде виділено більше 4 мільйонів грн. Фінансування буде використано на поточний та капітальний ремонт будівель, огороджень, що знаходяться вздовж усього шляху туристичного маршруту і на центральних вулицях. Деякі з будівель не входять до комунальної власності міста, тому з власниками планують провести переговори для підключення до пайової участі. Якщо, наприклад, з боку власників зроблений фасад, місцева влада буде міняти покрівлю на даху. І так далі.

Таким чином, місцева влада планує центральну вулицю міста з двохсот- віковою історією, зробити красивою, незалежно від бажання та наявності коштів у власників.

Місцева влада планує встановити систему відеоспостереження за кошти європейських грантів та міського бюджету на світлофорних вузлах, на в’їзді в місто з усіх боків. Відеокамери будуть адаптовані з аналогічно системою відеоспостереження обласного інформаційного центра та передавати в онлайн-режимі місце знаходження ймовірного порушника, який знаходиться у розшуку. Камери допоможуть у визначенні номера автомобіля та ідентифікації особи. Місто планує в цьому році направити фінансування на зовнішнє освітлення віддалених від центру вулиць. Так на засіданні виконкому 8 січня було затверджено зведений кошторисний розрахунок вартості капітального ремонту мережі зовнішнього освітлення скверу Затишний, вулиці Південна, першого і другого Південних провулків, вулиць Севастопольської та провулку з такою ж назвою, а також вулиць Польської та Ушакова.


Автор: nikolaev
Прочитали - 109
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать