Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ІЗМАЇЛ: «Сонячний промінь» адаптував повість видатного класика

ІЗМАЇЛ: «Сонячний промінь» адаптував повість видатного класика

10-01-2019, 17:55
ІЗМАЇЛ: «Сонячний промінь» адаптував повість видатного класикаНапередодні Різдвяних святок ізмаїльські театрали побачили цікаву та водночас містичну виставу, яку підготували юні актори зразкового дитячого музичного театру «Сонячний промінь». За основу вистави було взято відому повість «Ніч перед Різдвом». На виставі побувала наш кореспондент Наталія Слободяна.

Юні актори - вихованці зразкового дитячого музичного театру «Сонячний промінь», що діє при Ізмаїльській дитячій музичній школі №2, взялися за досить дорослу виставу за класичною повістю класика Миколи Гоголя. Над цією, нелегкою для сучасної дитини історією юні виконавці - аматори почали працювати ще у минулому році. Актори намагалися осмислити кожну мізансцену, щоб їх гра була зрозумілою дітям. Щоб зрозуміти образи, які їм потрібно було реалістичніше передати, навіть дивилися фільм та прочитали інші твори письменника.

Показали постановку юним театралам на початку Різдвяних святок. Вона була чарівною та містичною, як і чудовий твір великого класика літератури, письменника та драматурга Миколи Васильовича Гоголя «Вечори на хуторі біля Диканьки». Тут Солоха, також не зрозумілий для сучасних дітей типаж, та чорт літали на фоні зоряного неба, яке з’явилося під час вистави саме над глядачами - присутні не змогли стримати подихів захоплення.

На сцені танцювали, співали колядки, розповідали про традиційні блюда до Різдва та святкові звичаї, і все так легко, невимушено, що дійство здавалося справжнім.


Над підготовкою вистави ретельно працювали не тільки актори, а також хореограф Олена Павлова, другий режисер Олена Макарова. Сценарій адаптувала для цієї вистави режисер, а також керівник театру «Сонячний промінь» Луіза Єрмакова.

За словами керівників театру цю виставу планують показати на всеукраїнському конкурсі - фестивалі аматорських театрів.


Автор: nikolaev
Прочитали - 114
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать