Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ: Відкрився Інклюзивно-ресурсний центр

БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ: Відкрився Інклюзивно-ресурсний центр

11-01-2019, 19:35
БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ: Відкрився Інклюзивно-ресурсний центрІнклюзивно-ресурсний центр відкрився на базі Білгород-Дністровського дошкільного навчального закладу № 7 «Гномик». Цей заклад покликаний надавати всебічну підтримку дітям з особливими освітніми потребами, батькам таких дітей та педагогам навчальних закладів, де навчаються особливі діти. Детальніше у сюжеті Ірини Паїл.

В ході церемонії відкриття інклюзивного-ресурсного центру, заступник Білгород-Дністровського міського голови Вадим Кесарчук зазначив, що завдяки державній підтримці інклюзивної освіти в Україні, в Одеському регіоні процес створення таких центрів активізувався саме в 2018 році.

Він знайшов підтримку і розуміння на місцях - депутати міської ради та міський голова 18 вересня поточного року прийняли рішення про створення комунального закладу, а вже в жовтні було зареєстровано КУ «Білгород-Дністровський інклюзивної-ресурсний центр».

На оснащення інклюзивного ресурсного центру з державного бюджету виділено 421 тис. грн. Це дозволило придбати меблі, оргтехніку та комп'ютерну техніку, розвиваючі ігри, оснащення для кабінетів ЛФК, сенсорного і реабілітаційного центрів, засоби для корекційно-відновлювальної роботи з дітьми - підкреслила у своєму виступі начальник міського відділу освіти.

Як зазначила Наталія Ніколайчук, директор інклюзивно - ресурсного центру, двері установи відкриті для всіх бажаючих. Тут готові надати допомогу кожному вихованцю і батькам особливих діток.

Для всіх присутніх співробітники інклюзивної центру провели невеликий майстер-клас, продемонструвавши деякі методики корекційної педагогіки, які проводяться в ігровій формі. До речі, відгуки батьків не змусили себе довго чекати.

Своїх вихованців та їхніх батьків інклюзивної-ресурсний центр чекає за адресою: вул. Плавнева, 64-Г.


Автор: nikolaev
Прочитали - 173
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать