Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ: Можуть, коли хочуть

БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ: Можуть, коли хочуть

16-01-2019, 17:33
БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ: Можуть, коли хочутьУ Білгороді-Дністровському відбулося чергове засідання виконавчого комітету. У рекордно короткий термін-за 20 хвилин були прийняті позитивні рішення по 15 питанням порядку денного.

В ході бюджетної сесії, яка стала скандальною, та пройшла 21 грудня минулого року , частиною депутатів, вже вночі, без присутності міського голови, був прийнятий проект рішення стосовно складу виконавчого комітету Білгород-Дністровської міськради. За новою версією цього проекту рішення, зі списків виключили всіх попередніх членів виконкому, в тому числі - Альберта Алтухова, колишнього заступника міського голови, Галину Архипенко, колишнього заступника міського голови, Олександра Єрошенка, колишнього секретаря міськради та інших. На їх місце були запропоновані люди, які, як висловилася міський голова Алла Гінак, маловідомі городянам.

Однак незважаючи на створений і проголосований вночі 21 грудня, проект про зміни у складі виконавчого комітету, секретар міськради Ольга Ціпуленко, на ранок 14 січня так і не підписала його. Тому в засіданні взяли участь члени старого складу. Зокрема, прийнято рішення про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування №102, №103 у Білгороді-Дністровському. Він відбудеться вже в лютому цього року.

На засіданні розглянуті питання архітектури, житлової політики, оскарження постанов адміністративної комісії, дотримання майнових прав дитини. Також було визначено розпорядника бюджетних коштів на будівництво, реконструкцію та капітальний ремонт об'єктів благоустрою комунальної власності міста. В ході прийняття рішень, по кожному питанню не було затримок в голосуванні, тому засідання закрили в рекордно короткий термін - за 20 хвилин.


Автор: nikolaev
Прочитали - 143
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать