Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ІЗМАЇЛ: В очікуванні здійснення правосуддя

ІЗМАЇЛ: В очікуванні здійснення правосуддя

24-01-2019, 17:05
ІЗМАЇЛ: В очікуванні здійснення правосуддя23 січня в Ізмаїльському міськрайонному суді пройшло перше засідання по справі вбивства в місті Болград подружжя Рознетовських. Ця трагедія, що набула великого резонансу у регіоні, сталася у вересні 2016 року. Живими залишились двоє дітей, які дістали чисельні ножові поранення. Рідні бояться, що підозрюваний у скоєні цього злочину може уникнути покарання, бо всупереч винесеного вироку "довічне ув'язнення" звернувся до Апеляційного суду і тепер в Ізмаїльському міськрайонному суді запросив призначити суд присяжних.

Жорстоке вбивство в місті Болград подружжя Ігоря та Маріанни Рознетовських після завершення святкування дня народження господарки та численні ножові поранення двох дітей досі розглядається, тепер вже Ізмаїльським міськрайонним судом. До цього, у грудні 2017 року, вже був колегіальний вирок трьох судів Арцизського районного суду, який присудив підозрюваного до довічного ув'язнення. Ту страшну ніч - 16 вересня 2016 році, Ігор, син вбитих батьків, згадує з жахом - прокинувся від того, що знайомий їх сім’ї Сергій Глушков напав на нього з ножем. 16-річному хлопцю, в цілому було нанесено не менше 9 ударів в різні частині тіла, в тому числі життєво важливі.

А ось сам вбивця, якого заводять до залу Ізмаїльського міськрайонного суду. Це Сергій Глушков, який завдав багато ножових ударів господарю сім’ї Ігорю Рознетовському, жінці Маріанні, старшому сину сім’ї Ігорю, і наймолодший в сім’ї 7-річній Насті. Діти втратили батьків та самі потребували довгого лікування. Здавалося б все ясно і зло буде відповідно покарано. До речі, злочинець на той момент відбував умовний термін покарання за організацію та утримання наркопритону. Але у грудні 2018 року Апеляційний суд Одеської області відмінив рішення Арцизського районного суду. Основна причина, що підсудному не роз’яснили його право на суд присяжних. Тепер цією справою займається Ізмаїльський міськрайонний суд. 23 січня відбулося перше засідання суду, який вів суддя Юрій Волков. На запитання журналістів чи визнає підсудний себе винним, Глушков нічого не відповів. Проте поскаржився, що його здоров'я в СІЗО похитнулося.

У залі суду були обидві матері вбитих дорослих дітей. Мати вбитої доньки пенсіонерка Світлана Шевченко, яка виховує осиротілих онуків боїться, що підозрюваний шукає шляхи пом'якшення свого вироку. До того ж, у його близьких родиів достатньо фінансового ресурсу на захист, на відміну від пенсіонерки, яка не може навіть найняти адвоката для захисту своїх онуків, які ледь вижили після тієї страшної ночі. Світлана Шевченко шукає підтримки у громадськості та юристів і звертається до журналістів з проханням максимального розголосу з зали суду.


Автор: nikolaev
Прочитали - 398
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать