Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ: Звіт начальника фінансового управління

БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ: Звіт начальника фінансового управління

6-02-2019, 16:52
БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ: Звіт начальника фінансового управлінняПід час прес-конференції для ЗМІ начальник фінансового управління Білгород-Дністровської міської ради Олена Задорожна звітувала про дохідну та видаткову частину бюджету фінансового управління за минулий 2018 рік.

252 мільйона гривень на виплату заробітної плати, 278 тис. грн. на виплату пенсій та стипендій, 104 мільйона гривень - на пільги та субсидії. Саме такі суми, як звітувала начальник фінансового управління Білгород-Дністровської міської ради, було витрачено з бюджету міста у 2018 році. Загалом, як підкреслила Олена Задорожна, видаткова частина бюджету міста виконана на майже 97,5 відсотків від запланованих видатків на рік. Кредиторська заборгованість по виплаті захищених статей бюджету відсутня. Олена Задорожна більш детально зупинилася і на темі акцизного податку, як доходної частини бюджету.

Суттєвим ударом по надходженню коштів стало скорочення штату такого бюджетоутворюючого підприємства як Білгород-Дністровський морський торгівельний порт, та закриття міського туберкульозного диспансеру з подальшою ліквідацією усіх робочих місць. В минулому році не був виконаний план і по сплаті податків за землю.

Начальник фінансового управління також розповіла і про те, що декілька юридичних осіб міста перейшли з єдиного податку на загальну систему оподаткування, що значно зменшило кількість надходження бюджетних коштів з цих підприємств-платників. Олена Задорожна нагадала присутнім, що серед інших проблем, які суттєво впливають на наповнення бюджету є збитковість комунальних підприємств міста, тарифи яких не відповідають сьогоденним реаліям, і які необхідно підвищити найближчим часом.


Автор: nikolaev
Прочитали - 225
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать