Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ІЗМАЇЛ: Куди поділося державне зерно?

ІЗМАЇЛ: Куди поділося державне зерно?

7-02-2019, 20:39
ІЗМАЇЛ: Куди поділося державне зерно?Ізмаїльський елеватор знаходиться під охороною поліції. У соцмережах поширюється інформація, що сталася крадіжка державного зерна у великому розмірі. Підтвердити чи спростувати цю інформацію поки що нікому.

Ми намагалися дізнатися у співробітника поліції, чи є на території підприємства хтось з адміністрації, але він відповів, що він нічого не знає і що їх направили охороняти в’їзд. До речі поліцейська машина приїхала аж з Херсону, та охороняє в’їзд близько тижня.
Стукаємо до дверей охорони. Охоронець відповів, що їм віддає накази начальник охорони, але він від’їхав півгодини тому, хто віддає розпорядження начальнику охорони, охоронець не знає.

На дверях охорони читаємо наказ, підписаний заступником директора Б.В.Стригун. У наказі написано «У зв’язку із проведенням інвентаризації складських залишків та ТМЦ призупинити відвантаження на період з 30 січня по 6 лютого 2019 року». Були також два міських телефони, але жоден з них не відповів. За словами охоронця - заступника директора з прізвищем Стригун він чує вперше. Посаду директора до понеділка 4 лютого займав Юрій Кадук.

До нас дійшла інформація, що саме у понеділок 4 лютого отримав звільнення практично весь колектив. На фасаді будівлі можна побачити дві таблички, одна з них належить Ізмаїльській партійній організації Аграрної партії України. Чому поліція охороняє в’їзд до елеватора, та від кого відповіді на це питання поки що немає.


Автор: nikolaev
Прочитали - 280
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать