Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ: Турнір з вільної боротьби серед юнаків

БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ: Турнір з вільної боротьби серед юнаків

13-02-2019, 19:40
БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ: Турнір з вільної боротьби серед юнаківВ Білгороді-Дністровському, з нагоди 30-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану, пройшов турнір з вільної боротьби серед дітей, присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

В Білгороді-Дністровському пройшов турнір з вільної боротьби серед дітей, присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Організаторами змагань виступили комунальна установа «Спорт для всіх», спільно з міським управлінням освіти, сім’ї, молоді та спорту.

За словами Олексія Сирбула, на турнірі присутні воїни-інтернаціоналісти, які підготували спільний подарунок для всіх учасників, а саме два підвісних канати для тренування юних спортсменів. На змаганні, яке проводиться другий рік поспіль, виступали переважно наймолодші жителі міста, віком від 6 до 14 років.

До суддівського складу турніру увійшли: тренер з вільної боротьби комунальної установи «Спорт для всіх» Андрій Лук’янчук, тренер дитячої юнацької спортивної школи Дмитро Георгієв та його донька, чемпіонка Світу з вільної боротьби серед кадетів Марія Георгієва.

Наприкінці змагань, за їх підсумками, 40 юнаків були нагороджені грамотами та призами, Нагадуємо, що надалі, 16 та 17 лютого в місті будуть проведені змагання з баскетболу та волейболу, які також присвячені Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав.


Автор: nikolaev
Прочитали - 179
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать