Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ: «Ритми сяйва» Тетяни Вдовиченко

БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ: «Ритми сяйва» Тетяни Вдовиченко

5-03-2019, 17:36
БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ: «Ритми сяйва» Тетяни ВдовиченкоВідкриття першої персональної виставки Тетяни Вдовиченко «Ритми сяйва». відбулося в Білгород-Дністровському виставковому залі міського краєзнавчого музею. В цікавій експозиції представлені живописні і графічні авторські твори та різновиди декоративно мистецтва.

Виставка живопису, графіки і ткацтва Тетяни Вдовиченко відкрилася в перший день весни. Виставковий зал краєзнавчого музею був немов пронизаний ласкавими сонячними променями, які грайливо торкалися картин та облич присутніх. На відкриття зібралося багато народу. З малого віку авторка навчалася в вигонській школі, надалі - в районному ліцеї, отже друзів, викладачів та шанувальників образотворчого мистецтва обдарованої дівчини було багато. Директор музею Тетяна Біла привітала глядачів з початком весни - часом нових проектів та нових бажань. За її словами, цей сезон буде присвячений молодим талантам.

Завідувач залом Інна Олексієнко запросила всіх зануритися в мистецтво ХХI століття, та розповіла присутнім, що оригінальна авторська техніка Тетяни, полотна якої, немов пронизані струменями дощу, за якими ховаються дивні образи, навіяна художнім ткацтвом. Амплітуда талантів Вдовиченко включає і графіку, і живопис, і створення гобеленів. Це дає їй можливість висловити приховану якість образу, піти від традицій, передати публіці свій політ, своє сприйняття навколишнього світу. І, звичайно, їй це вдається. Картини наповнені ніжністю, печаллю, пошуком власного «я» ... Тетяна Вдовиченко поділилася секретами своєї техніки, розповіла, що її портрети - збірні образи, що відображають не тільки зовнішність, а й стан душі.

Однак, поряд з образотворчими здібностями, художниця має ще й літературні. На виставці також була презентована ​​її перша книга з філософською назвою «Вибір», в якій автор ділиться з широким колом читачів своїми роздумами про життя: «Мистецтво жити - найпрекрасніше мистецтво на світі! Оволодівши ним, можна навчитись чому завгодно! Головне не доросла стриманість та слідування загальноприйнятому сценарію життя, а вміння зрозуміти себе і попрямувати в тісні обійми неба, долаючи силу тяжіння землі, що на перший погляд здається просто нереальним ... Це і є той самий вибір, з якого починається все прекрасне!»

На відкритті персональної виставки на адрес Тетяни Вдовиченко звучало багато слів підтримки гостей та викладачів. Художниці дарували квіти, а її мати із задоволенням передала одну з картин дочки в дар краєзнавчому музею. Завітаючи на виставку «Ритми сяйва» ви отримаєте змогу перевірити на собі магію впливу полотен, відчути настрій та задум художника.


Автор: nikolaev
Прочитали - 175
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать