Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ІЗМАЇЛ: Відкрито 37-й легкоатлетичний сезон

ІЗМАЇЛ: Відкрито 37-й легкоатлетичний сезон

5-03-2019, 18:22
ІЗМАЇЛ: Відкрито 37-й легкоатлетичний сезонЩорічно на початку весни в Ізмаїлі проводиться відкриття легкоатлетичного сезону спільно з Ізмаїльською дитячо-спортивною школою, спортивним клубом «Ізмаїл» та клубом любителів бігу «Суворовець». Змагання проводилися на Центральному стадіоні, який за декілька років планують відремонтувати.

37-й легкоатлетичний сезон було відкрито на Центральному стадіоні в місті Ізмаїл у сонячний весняний день 3 березня. Це означає, що свої тренування та легкоатлетичні турніри діти будуть проводити на стадіоні. За один рік після того, як відбулася передача стадіону місту, тут багато чого змінилося за виключенням бігових доріжок та трибун. Пріоритетом для міста залишаються дитячі садки, школи та лікарні. Щодо стадіону міський голова повідомив, що розглядається масштабний проект, який отримав підтримку на державному рівні. Зараз готується документація, а реалізація проекту можливо буде через рік. На цей час продовжується робота по зливової каналізації, яка завершиться в цьому році.

Відкриття нового в цьому році легкоатлетичного сезону відзначили змаганнями на швидкість. Було дві дистанції на один та три кілометри. 36 учасників взяли участь у змаганнях, серед яких діти від 10 років та старше Ізмаїльської спортивної дитячо-спортивної школи, спортивний клуб «Ізмаїл» та клуб любителів бігу «Суворовець», де прикладом для всіх поколінь можуть бути два учасника Іван Арнаут та Георгій Мітєв, які старше 70 років.

9 березня активісти запрошують на всеукраїнський турнір в місто Ізмаїл, на який приїдуть з усієї країни. Біг врятує від хвороби та допоможе у збереженні здоров’я, говорить найстарший учасник змагань Георгій Мітєв.

На стадіоні міська влада планує зробити доріжку здоров’я, що буде зроблена за декілька років та проходити уздовж периметру стадіону. Планується в цьому році відкрити ще частину стадіону, а також приступити до спортивної площі перед стадіоном. В цьому році почнеться ремонт адміністративної будівлі. Отож, одразу при в’їзді в місто стадіон стане візиткою Ізмаїла.


Автор: nikolaev
Прочитали - 138
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать