Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ІЗМАЇЛ: 141 річниця від Дня визволення Болгарії

ІЗМАЇЛ: 141 річниця від Дня визволення Болгарії

5-03-2019, 18:30
ІЗМАЇЛ: 141 річниця від Дня визволення Болгарії141 річницю від Дня визволення Болгарії відзначили 3 березня бессарабські болгари в місті Ізмаїл. Це свято відзначається кожного року традиційними заходами.

Щорічно Обласний центр національних культур в місті Ізмаїл приймає від п’яти до семи делегацій з Болгарії. приїздять вони на різні свята: слов’янської культури, день бессарабських болгар, Георгієв день, Тріфон зарізан та інших. Але особливим святом болгари півдня Бессарабії вважають для себе День визволення Болгарії від османського гніту. В Обласному центрі національних культур міста Ізмаїл, вже на протязі 20 років 3 березня проводиться святковий концерт на честь цієї дати. Організатори заходу в цьому році – Ізмаїльське болгарське товариство Святої Софії, та районна болгарська співдружність ім. Христо Ботева - Взяла участь у проведенні заходу Недільна школа Святої Софії.

У концертній програмі взяли участь колективи села Кирнички, вихованці недільної школи «Болгарська світлиця», вокалістки Мілада Анісімова, солістка Криничанского Будинку культури Анастасія Куртєва, вокаліст Сергій Нейчев. Біляна Мітєва порадувала глядачів акапельним виконанням пісні. По завершенню всі у залі встали при виконанні фінальної пісні «Болгари».


Автор: nikolaev
Прочитали - 161
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать