Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ІЗМАЇЛ: Перевірка дійсності сертифікатів «Зелена картка»

ІЗМАЇЛ: Перевірка дійсності сертифікатів «Зелена картка»

9-03-2019, 13:29
ІЗМАЇЛ: Перевірка дійсності сертифікатів «Зелена картка»Прикордонники Ізмаїльського загону розпочали перевірку дійсності міжнародних страхових сертифікатів «Зелена картка» в режимі он-лайн. Нещодавно всі автомобільні пункти пропуску Ізмаїльського загону пункти було підключено до бази даних, що дає можливість охоронцям кордону перевіряти дійсність страхових сертифікатів «Зелена картка» у реальному часі.

У всіх автомобільних пунктах пропуску Ізмаїльського загону працює так званий “Зелений коридор”. Завдання щодо перевірки наявності «Зелених карток» на державному кордоні, згідно закону, покладені на Державну прикордонну службу України.

Автомобільні пункти було підключено до онлайн -бази даних, що дає можливість охоронцям кордону перевіряти дійсність страхових сертифікатів «Зелена картка» у реальному часі. До цього перевірка здійснювалась, опираючись на особисті навички та службовий досвід. Так, протягом минулого року прикордонники Ізмаїльського загону виявили 2 підроблених міжнародних сертифіката.

Відповідно до чинного законодавства за підробку документів передбачено штраф розміром до 70 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, або арешт на строк від 6 місяців, або обмеження волі на строк 3-5 років, або позбавлення волі на строк до 5 років.

Прикордонники під час оформлення громадян, які перетинають державний кордон України автомобілями української реєстрації, одразу на місці перевіряють дійсність страхових полісів. Відбувається обмін даних між базами даних прикордонного контролю Держприкордонслужби та моторно-транспортного страхового бюро. Якщо в базі даних страхового бюро відповідна інформація відсутня, то транспортний засіб не пропускається через кордон. Крім того, невідповідність номера авто в базі моторно -транспортного страхового бюро і зазначеного у сертифікаті, дає підстави для проведення додаткових перевірочних заходів.

Ізмаїльський прикордонний загін звертає увагу всіх подорожуючих на необхідності правильного та вчасного оформлення всіх необхідних документів для перетину державного кордону й заздалегідь подбати про страховий сертифікат. Також, у громадян існує можливість самостійно перевірити чинність страхового полісу на сайті моторно - транспортного страхового бюро України http://www.mtsbu.ua/, або зателефонувавши за номером 0-800-608-800.


Автор: nikolaev
Прочитали - 182
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать