Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ: ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВИБОРЦІВ

БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ: ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВИБОРЦІВ

14-03-2019, 22:30
БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ: ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВИБОРЦІВВ Білгород-Дністровській міській раді пройшов брифінг начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Білгород-Дністровської міської ради Тетяни Вахмяніної, на якому вона нагадала, що чинним законодавством України внесення змін до уточнених списків виборців у день голосування не передбачено, тому доцільніше завчасно перевірити інформацію про себе в Державному реєстрі виборців. Також, тим виборцям, які на момент проведення виборів не зможуть проголосувати на дільниці за своєю адресою реєстрації, необхідно буде до 25 березня 2019 року звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців.

Начальник відділу також нагадала, що жителям Донецької та Луганської областей, Автономної Республіки Крим, які під час проведення чергових президентських виборів перебувають на території міста Білгорода-Дністровського, селищ Затока і Сергіївка, при собі досить мати паспорт громадянина України. Жителям інших регіонів, які не зареєстровані, але проживають або перебувають на території Білгород-Дністровської міської ради, окрім паспорта, при собі необхідно мати документи, які мотивують необхідність тимчасової зміни місця голосування.

Після звернення до відділу ведення Державного реєстру виборців кожен виборець отримує іменне посвідчення про тимчасову зміну місця голосування, такому виборцю в день проведення виборів під час голосування крім документа, що посвідчує особу, необхідно буде пред'являти і посвідчення про тимчасову зміну місця голосування.

Персональні дані громадян, які пройшли процедуру тимчасової зміни місця голосування, містяться в кінці списку виборців. Однак, ця процедура носить тимчасовий характер. У зв'язку з цим, при проведенні повторного голосування виборцю знову необхідно буде звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців. На сьогоднішній день посвідчення про тимчасову зміну місця голосування отримали 68 виборців, 19 з них - жителі Донецької та Луганської областей.

У відповідності з Календарним планом Центральної виборчої комісії України, попередні списки виборців будуть передані дільничним виборчим комісіям 22 березня та, у зв'язку з цим, кожен бажаючий зможе перевірити свої персональні дані в списках виборців на своїй виборчій дільниці при наявності паспорта громадянина України. Володарям ID-карток рекомендується мати при собі довідку про реєстрацію місця проживання.


Автор: nikolaev
Прочитали - 109
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать