Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ІЗМАЇЛ: Стажування курсантів академії Держприкордонслужби

ІЗМАЇЛ: Стажування курсантів академії Держприкордонслужби

14-03-2019, 22:34
ІЗМАЇЛ: Стажування курсантів академії ДержприкордонслужбиДо Ізмаїльського прикордонного загону прибули на стажування 14 курсантів Національної академії Державної прикордонної служби України. Курсанти 3 курсу проходять навчання на відділах прикордонної служби «Болград», «Ізмаїл», «Вилкове» та при управлінні прикордонного загону.

Ділянка державного кордону, яку охороняє Ізмаїльський прикордонний загін, є унікальною в Україні, адже вона проходить не тільки по суходолу, а й по Чорному морю, річці Дунай та озеру Кагул. Підрозділи охорони державного кордону мають автомобільні, залізничні, морські пункти пропуску. Курсанти, які приїжджають на стажування, мають можливість набути практичних навичок з огляду автомобільного та водного транспорту.

До Ізмаїльського прикордонного загону прибули на стажування 14 курсантів Національної академії ДПСУ. Курсанти 3-го курсу пройдуть тритижневе стажування у відділах прикордонної служби «Болград», «Ізмаїл», «Вилкове» та при управлінні прикордонного загону.

Під час навчання курсанти беруть участь у оформлені суден закордонного прямування. Наприклад цей танкер прикордонники перевіряли на рейді. Лоцманський катер доставив їх до морського судна, на яке вони піднялись по шторм-трапу. У складі прикордонного наряду курсанти оглядали трюми, усі приміщення, палубу, ідентифікували членів екіпажу за їх паспортами.

Курсанти навчатимуться керувати особовим складом, планувати службу і брати у ній безпосередню участь, вести облік матеріальних засобів та забезпечувати зв'язок. Керівництво Ізмаїльського загону сподівається, що під час стажування курсанти візьмуть для себе багато корисного та отримають нові знання.


Автор: nikolaev
Прочитали - 125
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать