Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ: ФЕСТИВАЛЬ ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ «ЧИСТІ РОСИ»

БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ: ФЕСТИВАЛЬ ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ «ЧИСТІ РОСИ»

11-04-2019, 21:29
БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ: ФЕСТИВАЛЬ ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ «ЧИСТІ РОСИ»В Білгороді-Дністровському центрі культури та дозвілля пройшов звітний концерт творчих колективів закладів освіти міського, в рамках обласного, фестивалю дитячої творчості «Чисті роси».

Більше 20 років в Україні проводиться щорічний дитячий і юнацький конкурс-огляд талантів «Чисті роси». Особливість фестивалю полягає в тому, що він багатожанровий, а його конкурсна програма включає всю палітру творчості школярів: вокальний, інструментальний, театральний, танцювальний і літературний жанр, а також образотворче та декоративно-прикладне мистецтво. Нещодавно в центрі культури та дозвілля відбувся звітний концерт творчих колективів шкіл міста та Центру дитячої творчості. Кожен навчальний заклад оформив свій виставковий стенд, дивуючи глядачів оригінальними виробами та малюнками.

На стендах школярами був представлений цілий ряд творчих робіт в стилі декоративно-прикладного мистецтва. Вироби з фетру, рукотворні іграшки, гобелени, вишивки із застосуванням різних технік: хрестиком, бісером, стрічками. Вікторія Берлинська, вихованка 11 школи, дебютувала зі своїми вишивками із застосуванням бісер.

За словами вчителя образотворчого мистецтва центру дитячої творчості Нелі Проторенко, талановитих дітей багато, але їх потрібно знайти і дати їм розкритися. Успіх залежить від декількох складових: бажання дитини займатися вподобаною справою, зацікавленістю батьків, купівлею матеріалів та тощо.

Сама виставка не мала би життя без талановитих вчителів, без тих, хто направляє дитину та намагається побачити в неї проблиск таланту. Кожен з них з хвилюванням спостерігав за своїми учнями, переймаючись в очікуванні майбутніх результатів.


Автор: nikolaev
Прочитали - 191
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать