Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ: ВІДКРИТА АМБУЛАТОРІЯ СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ

БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ: ВІДКРИТА АМБУЛАТОРІЯ СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ

12-04-2019, 17:25
БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ: ВІДКРИТА АМБУЛАТОРІЯ СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИАмбулаторія сімейної медицини запрацювала в Білгороді-Дністровському. Її було відкрито в рамках реформування медичної галузі та створення центрів первинної медико-санітарної допомоги населенню. Деталі в сюжеті наших кореспондентів.

В Білгороді-Дністровському, в рамках реформування медичної галузі, було відкрито амбулаторію комунального некомерційного підприємства «Білгород-Дністровський центр первинної медико-санітарної допомоги». Розпочав урочисту церемонію головний лікар центру. Віталій Ткаченко подякував голові об'єднаної Маразліївської громади та міському голові за втілення цього проекту у життя. Алла Гінак та Олександр Чумак привітали працівників нового медичного закладу, та подарували їм необхідну технику, а саме сучасні комп’ютери та кардіографи.

Завершилася церемонія традиційно - представники влади перерізали символічну червону стрічку. Завідуючий амбулаторією запропонував присутнім ознайомитися з новим приміщенням, та провів невеличку екскурсію по медцентру. Та й дійсно, було на що глянути! Світлі та затишні приміщення, пофарбовані в приємних, пастельних тонах, розумне планування та комфортні меблі створювали приємне враження.

На цей самий капітальний ремонт будівлі, внутрішніх приміщень та прилеглої території амбулаторії було витрачено 1,4 млн. грн. з місцевого бюджету. Та будемо сподіватися, що такі зручні та приємні умови найближчим часом буде втілено у життя в усіх інших медицинських установах Білгорода-Дністровського.


Автор: nikolaev
Прочитали - 186
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать