Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ІЗМАЇЛ: Тактичні навчання рятувальників

ІЗМАЇЛ: Тактичні навчання рятувальників

12-04-2019, 17:29
ІЗМАЇЛ: Тактичні навчання рятувальниківВ Ізмаїлі рятувальники відпрацювали масштабні тактичні навчання по гасінню пожеж, які пов’язані з вибухами газо-повітряних сумішей на відкритій місцевості.
Навчання проходили на маслоекстракційному підприємстві з залученням сил та засобів 20-ої та 21-ої Державної пожежної рятувальної частини.

Підприємство по виробництву соняшникової та ріпакової олії опинилося під увагою пожежно-рятувальних частин ізмаїльської Державної служби надзвичайних ситуацій. На підприємстві «Трансбалк термінал» були проведені тактичні навчання із застосуванням 20-ої та 21-ої частин Державної пожежної рятувальної частини міста Ізмаїл. Рятувальники та працівники підприємства відпрацювали навички ліквідації великих аварій, пожеж та їх наслідків. Були імітовані три можливі аварійні ситуації, які можуть виникнути під час технологічних процесів на об'єкті, для того щоб їх ліквідувати на початку. За легендою, одна ситуація сталася на елеваторі підприємства, інші два - в олійному і екстракційному цехах. вже через 7 хвилин після сигналу тривоги, на підприємство заїхали 6 одиниць техніки, серед яких - насосна станція, дві автоцистерни та дві автодрабини.

Підприємство знаходиться за 800 метрів від населених пунктів, а від магістральних мереж за 500 метрів. Складність гасіння пожеж на подібного роду об'єктах обумовлена ​​близьким розташуванням різних виробничих цехів, ємкостей з олією та загрозою загоряння олії або витоку будь-яких шкідливих речовин. Співробітники частин ДСНС оперативно провели розгортання пожежних рукавів, подали стволи на захист дахів. Щодо олійноекстраційного цеху, де в процесі використовується вибухова і пожежонебезпечна речовина – гексан, щоб уникнути занесення джерела запалювання під час навчання рятувальники не заходили в цех. Проходила імітація кількості відділень, які зможуть зайти у цех під час реальної небезпеки. В цехах, де є олія для гасіння умовної пожежі використовувалася не вода, а піна, так як відомо, що масло легше води, воно піднімається нагору і гасіння водою буде малоефективним.

Керував всіма частинами заступник начальника 3-го державного пожежно-рятувального загону, підполковник служби цивільного захисту Валерій Плєшу.

Всього від Ізмаїльського державного рятувального відділення в навчаннях взяли участь 25 членів особового складу. В кінці навчання відбулося шикування обох частин.


Автор: nikolaev
Прочитали - 96
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать