Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ІЗМАЇЛ: Виставка-конкурс дитячої творчості «Діти Бессарабії»

ІЗМАЇЛ: Виставка-конкурс дитячої творчості «Діти Бессарабії»

15-04-2019, 16:58
ІЗМАЇЛ: Виставка-конкурс дитячої творчості «Діти Бессарабії»В Ізмаїлі відкрита виставка-конкурс дитячої творчості «Діти Бессарабії». Роботи юних художників вражають не тільки різноманітністю тим, фантазії, яскравою палітрою і стрункістю композиції, а також тим, що у багатьох з них вже намітилися паростки майбутнього майстерності.

Майже увесь спектр дитячої фантазії втілений у роботах, які представлені на творчій виставці-конкурсу «Діти Бессарабії». Цей конкурс для всіх дітей, які захоплені образотворчим і прикладним мистецтвом. В обласному центрі естетичного виховання в місті Ізмаїл, зібралося багато дітей та їх батьків. Засновником дитячого регіонального бієнале став Заслужений художник України, викладач кафедри образотворчого відділу Ізмаїльського державного гуманітарного університету Олександр Кара. Організатор конкурсу в цьому році – Ізмаїльська дитяча художня школа. Свої роботи на конкурс надали юні художники від 5 до 16 років з Ізмаїла, Килії, Болграда, Рени, Шабо, Роздільного і Тарутіно.

На традиційний конкурс-фестиваль «Діти Бессарабії» Ізмаїл представлений міською дитячою художньою школою та Ізмаїльською дитячою школою мистецтв ім. Малаховського. Номінації виставки-конкурсу: живопис, графіка, декоративно-прикладне мистецтво, скульптура.
На відкритті виставки директор обласного центру Ірина Федорова розповіла про попередній відбірковий тур і про те, як важко серед великої кількості чудових малюнків обирати найкращі. Це нелегке завдання виконувало журі, яке очолила член Національної спілки художників України, керівник методоб’єднання вчителів в Одеській області Тетяна Тихомірова. До складу журі увійшли художники Ізмаїла Володимир Дуднік, Павло Македонський та Сергій Ушаков. Вони, кожний зі своїми думками, порадами та побажаннями звернулися до учасників.

До числа призерів за трьома віковими категоріями увійшли одразу 53 юні аматори. До експозиції відібрано близько 350 кращих робіт.

Відкрив виставку-конкурс лауреат фестивалів зразковий ансамбль скрипалів «Елегія», продовжили міні-концерт лауреат 1-го ступню фестивалю-конкурсу «Юні таланти Бессарабії», вокальне тріо, а також лауреат 2-го ступеню фестивалю-конкурсу «Юні таланти Бессарабії» Єва Кім. Юні художники представили на виставку роботи найрізноманітнішої тематики: «Академічний малюнок», «Мій рідний край», «Козацтво», «Звичаї та обряди України», «Пори року», «Загадковий космос», «Сучасне місто», «Світ тварин »,« Спорт », «Моя улюблена казка »,« Підводний світ» та інші. Всі, кого захоплює світ образотворчого мистецтва запрошуємо на виставку-конкурс “Діти Бессарабії”.


Автор: nikolaev
Прочитали - 186
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать