Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ІЗМАЇЛ: Всеукраїнський фестиваль дружин юних пожежників

ІЗМАЇЛ: Всеукраїнський фестиваль дружин юних пожежників

17-04-2019, 17:10
ІЗМАЇЛ: Всеукраїнський фестиваль дружин юних пожежниківНа базі Сафьянської школи 1-3 ступенів Ізмаїльського району проходив перший етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних. Мета заходу – правила безпечної поведінки дітей.

Загальноосвітня школа села Сафьяни приймала дружини юних пожежних, які боролися за право називатися найкращими. Всього змагалися 15 команд у першому етапі Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних. В залі було повно болільників та зацікавлених. На сцені виступали команди, у той же час їх майстерність, знання, креативність оцінювало компетентне журі у склад якого увійшли інспектори Державної служби надзвичайних ситуацій, головний спеціаліст відділу освіти Ізмаїльської райдержадміністрації Зінаїда Шулянська, медична сестра Сафьянської школи, провідні фахівці.

Мета заходу – навчити підростаюче покоління правилам безпечної поведінки, навчити їх діяти колективно та індивідуально в різних життєвих та надзвичайних ситуаціях, сформувати у учнів повагу до такої професії як пожежник- рятувальник. Про це розповіла інспектор Ізмаїльської ДСНС Наталія Гошкодер.


Автор: nikolaev
Прочитали - 135
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать