Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ІЗМАЇЛ: Здійснилося!

ІЗМАЇЛ: Здійснилося!

18-04-2019, 17:23
ІЗМАЇЛ: Здійснилося!Тривала реконструкція Ізмаїльського морвокзалу, яку здійснило Державне підприємство «АМПУ» завершено. 18 квітня було урочисто перерізана червона стрічка. Ізмаїльський морський вокзал є центром туристичної привабливості.

Адміністрація морських портів України завершила реконструкцію Ізмаїльського морвокзалу, початий ще 4 роки тому. З цього приводу в Ізмаїл прибув керівник державного підприємства «Адміністрація морських портів України» Райвіс Вескаганс, який повідомив, що в перспективному плані розвитку загальноєвропейської транспортної мережи TEN-T включені Дунайські порти - тому така візитка, як морвокзал європейського рівня необхідний для міста. Він підкреслив, що морвокзал приймає туристів, а от, що покажуть туристам з Європи, залежить від розробки туристичних маршрутів.

Офіційна частина відбулася на другому поверсі, де можна побачити реставровану мозаїку на стінах, а на стелі зображена карта Придунайських країн. Більше всього витрат здійснено на енергозбереження: будівля утеплена, встановлені нові стеклопакети, модернізовано опалення, замінена проводка, відремонтована покрівля, встановлені вводи водопроводу та каналізації. Будівля обладнана новими системами пожежогасіння та сповіщення, кондиціювання. Виконаний косметичний ремонт усіх приміщень – залів митного та прикордонного контролю, холів та офісної частини, де буде розміщатися Ізмаїльський філіал ДП «АМПУ». В рамках проекту реконструкції морвокзалу місцева влада Ізмаїла провела благоустрій набережній. Роботи велися протягом двох років.

У найближчий час - в кінці травня на початку червня - планується проведення міжнародного форуму, пов’язаного з розвитком круїзного пасажирського туризму в країнах Придунав’я. Міський голова Андрій Абрамченко розповів про перспективні для Ізмаїла напрямки туризму в тому числі гастрономічного, вихідного дня, медичного. Вершина, це коли турист буде залишатись на декілька днів в місті, та користуватись ресторанними, готельними послугами. Раніше туристи відвідували місто проїздом, протягом всього 3 годин. На сьогодні кількість туристів з міст України та Європи складає 30 тисяч, повідомив Андрій Абрамченко. Отож, морський вокзал є центром туристичної привабливості.

До речі, місто Ізмаїл стає на початку проекту пасажироперевезень і стане володарем двох транспортних маломірних суден. Цей проект був представлений 12 квітня на Генеральної асамблеї Чорноморсько-Балканскої комісії. Тому місто ще чекає будівництво причалів, так званих марин, для маломірних суден та катерів. За якісний контроль проектних рішень були нагороджені працівники відділу гідротехнічних та інженерних споруд, керівник та підсобні працівники комплексу обслуговування флоту служби експлуатації.


Автор: nikolaev
Прочитали - 242
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать