Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ІЗМАЇЛ: «Світ Божий, як Великдень»

ІЗМАЇЛ: «Світ Божий, як Великдень»

22-04-2019, 17:02
ІЗМАЇЛ: «Світ Божий, як Великдень»«Світ Божий, як Великдень». Саме такими строками з шевченкового вірша-посвяти Котляревському – організатори назвали 18-ту Всеукраїнську виставку декоративно-ужиткового мистецтва. На час великодніх свят вона вперше була доставлена в Ізмаїльську картинну галерею. Деталі дізнаємося від наших кореспондентів Наталії та Юрія Слободяних.

Унікальну виставку доставили до Ізмаїла саме до Великодніх свят. Кожен її експонат – маленький шедевр. Вони передають любов людей, які їх створювали. Виставка подорожує різними містами України. На ній представлена велика палітра декоративно-ужиткового мистецтва з 14-ти областей України: від заходу до півдня, від півночі до сходу. На відкриття 18-ої всеукраїнської виставки «Світ Божий, як Великдень» приїхав заступник голови Національної спілки художників України Микола Кіщук. Саме він задумав цю виставку на початку двотисячних років, В ізмаїльській картинній галереї представлені понад 600 робіт.

В трьох залах галереї розташовані твори українських художників. Роботи безумовно можна назвати витворами мистецтва: панно і гобелени, вироби з дерева, квітучий та великодній декоративний розпис, кераміка, вишиванки, розмаїття ювелірних прикрас, живописна та ювелірна техніка - міні-емалі. На відкритті традиційно прикрашали зали живі інсталяції, дівчата були вбрані в квітучій український одяг. Кожний вид образотворчого мистецтва: монументальне, графічне, живописне, скульптура представлені на виставці, яку потрібно показувати студентам, учням, вихованцям естетичних шкіл, вважає народний художник України Анатолій Горбенко.

Те, що бачать глядачі викликає захоплення. Роботи проходили відбір в кожній організації Національної спілки України. В експозиції представлені найкращі твори високого рівня. Цінність виставки відзначили заслужені художники України, які живуть в Ізмаїлі.

Прикрасили Всеукраїнську виставку «Світ Божий, як Великдень» музичні виступи талановитих вокалісток Ізмаїла.


Автор: nikolaev
Прочитали - 449
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать