Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ: ЦНАП ЗВІТУЄ

БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ: ЦНАП ЗВІТУЄ

17-05-2019, 17:24
БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ: ЦНАП ЗВІТУЄНачальник управління з питань надання адміністративних послуг Білгорода-Дністровського Лариса Попсуй розповіла представникам ЗМІ про досягнення центру та нові проекти, які готуються до впровадження. Вже 5 років міський ЦНАП працює над забезпеченням системи якісного надання адміністративних послуг, а основними принципами роботи є доступність для фізичних та юридичних осіб, відкритість та прозорість, зрозумілість процедур, оперативність у вирішенні питань та забезпечення доступу суб’єктів звернень до інформації про адміністративні послуги. Останнім часом керівництво ЦНАПу створює все нові умови для комфортного перебування громадян у центрі.

В цілому, в минулому році до центру звернулося 33.727 заявників та було надано 33.375 послуг. До місцевого бюджету за наданням адміністративних послуг надійшли кошти у розмірі понад 2 млн. 233 тис. грн. Через ЦНАП надається 34 платні адміністративні послуги, оплата за які здійснюється в самому приміщенні Центру. Також, в минулому році для зручності відвідувачів біля рецепції встановлено платіжний термінал та в залі №1 - POS-термінал Ощадбанку. Оплата на місці – це запорука зручності, економії часу всіх учасників процесу, та оптимізації процедури надання послуг.

В 2018 році за кошти міського бюджету було придбано ще одну робочу станцію з оформлення паспортних документів, саме це дозволило з початку року запровадити оформлення паспорту громадянина України у формі ID-картки. Цією послугою скористалися вже 405 осіб. Необхідно зазначити, що в минулому році було підписано меморандум про включення, співпрацю та партнерство між виконавчим комітетом міської ради та громадською організацією «Всеукраїнська асоціація центрів надання адміністративних послуг».

Нагадуємо, що від квітня поточного року затверджено оновлений графік роботи ЦНАП. Центр прийматиме відвідувачів 4 дня на тиждень з 8-30 до 15-30 та один день на тиждень по вівторкам з 8 до 20 години. Також, збільшено час на видачу документів, які можна отримати на з 8-ї до 17-ї години.


Автор: nikolaev
Прочитали - 85
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать