Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ: ФЕСТИВАЛЬ ВУЛИЧНОЇ МУЗИКИ

БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ: ФЕСТИВАЛЬ ВУЛИЧНОЇ МУЗИКИ

21-05-2019, 18:05
БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ: ФЕСТИВАЛЬ ВУЛИЧНОЇ МУЗИКИВ Білгород-Дністровському святкування Дня Європи почалося з урочистого підняття прапорів на площі перед міською радою. Почесне право підняти жовто-блакитний стяг та прапор Євросоюзу було надано представникам молодого покоління: чемпіону світу з вільної боротьби Марії Ґеоргієвій та призеру світових і європейських першостей з армреслінгу Петру Маргаринт.

Цей день із сумною датою – 75-ю річницею депортації кримських татар та інших народів Криму, присутні вшанували пам'ять жертв депортацій та політичних репресій в Україні хвилиною мовчання.

Після церемонії в Михайлівському сквері почався фестиваль вуличної музики, де була представлена виставка дитячого та юнацького малюнка «найгарніші пам'ятки Європи». Ейфелева і Пізанська башти, славнозвісний Біг Бен, напівзруйнований Колізей, замки і фортеці, які стали джерелами натхнення для учасників дитячої художньої школи і студентів педагогічного училища.

Поруч з вернісажем на свіжому повітрі розташувався книжковий стенд «Літературна подорож Європою», підібраний берегинями місцевої бібліотеки. Тут були представлені твори найвідоміших письменників Євросоюзу.


Автор: nikolaev
Прочитали - 68
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать