Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ: 49 сесія міської ради

БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ: 49 сесія міської ради

30-05-2019, 11:53
БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ: 49 сесія міської радиСкандали, нагороди та зламана рука депутата - такі підсумки чергової сесії міської ради в Білгороді-Дністровському. Засідання розпочалось досить спокійно - міський голова привітала з присвоєнням звання “Почесний громадянин міста” відомого музиканта та творчого діяча - Валерія Цуркана. Цю відзнаку заслужений працівник культури України та Польщі отримав за значний особистий внесок у розвиток галузі культури та мистецтв, видатні заслуги в просуванні іміджу міста Білгорода-Дністровського в Україні та за кордоном.

Після церемонії нагородження почався розгляд близько 80-ти поточних питань, і тут не обійшлося без суперечок. Найбільш запеклим було обговорення про надання Комунальному Підприємству “Фортеця” дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування. На засіданні голова міста Алла Гінак запитала директора КП “Фортеця” депутата Олександра Морозова про необхідність надання звіту громаді за 3,5 роки його керівництва та інші хвилюючі питання.

Знайти спільну мову меру та депутатові цього разу під час засідання так і не вдалося. Після завершення сесії ще одна сутичка сталася вже за межами сесійної зали, в ході якої депутат Денис Кімінчиджи потрапив до лікарняної койки зі зламаною рукою, а Сергій Круп, скоріш за все, стане відповідачем в суді, за свідоме спричинення тілесних ушкоджень. Юридичні наслідки зіткнення двох депутатів зараз розслідують у місцевій поліції.


Автор: nikolaev
Прочитали - 76
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать