Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Зам. голови облради Вадим Шкарівський: "Допомога дітям - внесок у майбутнє"

Зам. голови облради Вадим Шкарівський: "Допомога дітям - внесок у майбутнє"

5-12-2019, 17:25
Зам. голови облради Вадим Шкарівський: "Допомога дітям - внесок у майбутнє"В рамках робочої поїздки по регіону, заступник голови облради Вадим Шкарівський не оминув увагою і дитячі установи. У благодійному фонді “Крила надії” радо зустріли Вадима Шкарівського. Тут допомагаючи дітям та їх родинам завжди готові і самі приймати допомогу. А іноді не вистачає найнеобхіднішого, ось як наприклад масажного столу, який і подарували гості
Наразі у центрі отримують допомогу більше 20 дітей з фізичними вадами з усіх прилеглих сіл. Ще троє діточок не мають можливості пересуватись, тож їм допомагають адресно. Та цього не вистачає, адже іноді допомоги потребують і батьки. Про них у Центрі також не забувають.
Зам. голови облради Вадим Шкарівський: "Допомога дітям - внесок у майбутнє"

Та найголовніша потреба цього центру та інших установ - це фахівці. Адже всі, хто допомагає дітям, працюють на волонтерских засадах. Така проблема є і в центрі сімейного типу “Альнур”. Тут у селі Броска біля Ізмаїлу, сімейна пара Олена та Вольфганг заснували свою громадську організацію та щоденний догляд за особливими дітьми.
Викупивши великий дім 10 років назад, та облаштувавши його по-сімейному, ці люди зробили допомогу сонячним дітям справою всього свого життя. Але на заваді стають буденні проблеми - тепло взимку і високі тарифи
Зам. голови облради Вадим Шкарівський: "Допомога дітям - внесок у майбутнє"

Допомогти бодай з однією проблемою “Альнуру” вирішили місцеві депутати від політичної партії “Опозиційної платформи За життя”, та особисто Вадим Шкарівський.


Автор: Julia
Прочитали - 277
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать