Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Другий етап медреформи: чого чекати?

Другий етап медреформи: чого чекати?

11-02-2020, 17:44
Другий етап медреформи: чого чекати?Одеські чиновники звітують про готовність до другого етапу медичної реформи. Нагадаємо, що його реалізація розпочнеться вже першого квітня. “Гроші підуть за пацієнтом” - так автори медреформи передають її сутність. Відтепер держава не буде оплачувати просто ліжко-місця, а громадяни зможуть вільно обирати медзаклад та лікаря за держрахунок. Принаймні, таке світле майбутнє для всіх хворих обіцяли присутні на конференції чиновники.
Для того, щоб держава сплатила громадянину медичне обслуговування, потрібно укласти договір з медзакладом або приватним лікарем до 28 лютого. Навіть на конференції, яка мала розрекламувати зміни, можна було розгледіти майбутні проблеми. Так, було заявлено, що реформа не призведе до скорочення фактичної кількості медичних закладів. Але на ділі – навпаки. Тож кількість медпрацівників у нас теж скоротиться.
Крім того, було заявлено про скорочення кількості відділень та їх перепрофілювання на менш високопрофесійні послуги. Логічно виникає питання: за рахунок чого при скороченні чисельності лікарів, об’єму послуг та кількості відділень медицина в країні може покращитись


Автор: Julia
Прочитали - 637
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать