Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ІЗМАЇЛ: МОЛОДЕ ПОПОВНЕННЯ МОРЯКІВ-ПРИКОРДОННИКІВ

ІЗМАЇЛ: МОЛОДЕ ПОПОВНЕННЯ МОРЯКІВ-ПРИКОРДОННИКІВ

20-07-2016, 20:50
ІЗМАЇЛ: МОЛОДЕ ПОПОВНЕННЯ МОРЯКІВ-ПРИКОРДОННИКІВТрохи більше місяця тому у Ізмаїльському навчально-тренувальному загоні відбулась Військова присяга, де 80 юнаків поклялись у вірності українському народові. Сьогодні таку клятву дали 20 моряків-прикордонників. І якщо тоді до хлопців на свято приїздили батьки з майже зі всієї України: Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської, Хмельницької, Запорізької та Дніпропетровської областей, то цього разу приїхали батьки з усіх районів Одещини.

У військовому ритуалі взяло участь керівництво Південного регіонального управління та органів охорони Державного кордону, ветерани моряки-прикордонники, керівництво району та міста, керівники підприємств, установ і організацій. На мітингу з нагоди прийняття військової присяги молоде поповнення привітали заступник начальника Південного регіонального управління капітан 1 рангу Олександр Ніколаєнко, начальник Ізмаїльського прикордонного загону полковник Володимир Зуб, представник ветеранської організації капітан 1 рангу у відставці Павло Шпагин, голова Ізмаїльської райдержадміністрації Валентина Стойкова, заступник міського голови Сергій Баткілін. За традицією, з привітальною промовою від імені батьків виступив батько моряка-прикордонника Олега Ткача, а курсант навчального дивізіону матрос Олександр Капіца від імені своїх побратимів пообіцяв дотримуватись Військовій присязі, щоб не трапилось. Звісно, першим хто привітав молоде поповнення моряків-прикордонників був командир навчально-тренувального загону морської охорони, капітан 2 рангу Ілля Куценко, який побажав своїм підлеглим усього найкращого.

Урочистий захід завершився парадом. Прикордонники стройовим шагом пройшли перед своїми командирами. Для них почався новий виток в їх житті і стримати емоції з цього приводу їм було непросто. Одесит Олександр зізнався, що після підписання присяги, він відчув себе в строю великої родини прикордонників.

Вибір стати військовослужбовцем молоді люди для себе зробили, тепер їх завдання освоїти досконально військову справу, щоб з гордістю нести високе звання моряка-прикордонника Державної прикордонної служби України.


Автор: content
Прочитали - 964
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать