Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ОДЕСА-РЕНІ: Фінансові негаразди не стали на заваді ремонту траси

ОДЕСА-РЕНІ: Фінансові негаразди не стали на заваді ремонту траси

27-07-2016, 19:40
ОДЕСА-РЕНІ:  Фінансові негаразди не стали на заваді ремонту трасиНезвертачи уваги на існуючі проблеми з фінансуванням, роботи на визначених ділянка траси М-15 Одесса - Рені, все ж таки ведуться. Під час інспекційної перевірки у цьому мали змогу переконатися заступник голови Одеської обласної ради Юрій Дімчогло та новоназначений голова служби автомобільних доріг Олег Варивода. Найближчим часом кількість та темп ремонтних робіт будуть нарощуватися. Вже зараз, за словами очільника профільної служби, 4 ділянки готові на 95 - 97%. Поточні роботи ведуться ще на трьох, а вісім ділянок загальною протяжністю 39 км отримали свого виконавця, які повинні приступити до роботи з 1 серпня. Таким чином, сумарний кілометраж ремонтних робіт сягне 56 км, проте це менше запланованого.

Служба автомобільних доріг Одеської області, запевнив її начальник Олег Варивода, буде приділяти максимум уваги додержанню усіх технологічних норм під час здачі відремонтованої ділянки. Також на трасі можлива поява декількох контрольно-вагових комплексів. Для одного з яких готується майданчик неподалік від селища Монаші. Служба автомобільних доріг обіцяє забезпечити максимум прозорості та доступності інформації для громадськості. Дізнатися про поточний стан ремонтних робіт можно, скористувавшись офіційною веб-сторінкою служби. Присутній на інспекційному виїзді заступник голови обласної ради Юрій Дімчогло, розповів, що депутатський корпус вже виділив на ремонт траси 100 млн грн. Крім того, ще одним рішенням обласної ради 120 млн грн буде спрямовано на ремонт комунальних доріг. У зв’язку зі змінами в законодавстві участь обласної ради у ремонті регіональних автомагітралей буде тільки зростати.

Юрій Дімчогло висловив сподівання, що спільна робота двох державних структур буде ефективною та дозволить чітко контролювати, як технічний стан ремонтних робіт, так і витрати виділених коштів. Також заступник голови наголосив, що значення траси для Одеської області та України в цілом. Якщо для держави це важливий трансєвропейський автомобільний коридор, для мешканців південних районів області дорога - це годувальниця, підкреслив Юрій Дімчогло. Учасники інспекційного виїзду сподіваються, що найближчим часом ситуація з фінансуванням всеж такі зміниться й темпи ремонтних робіт прискоряться і вже найближчим часом, можливо буде фіксувати зростання пасажирних та вантажних перевезень.


Автор: content
Прочитали - 878
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать