Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ: Аккерманці урочисто відзначили державне свято

БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ: Аккерманці урочисто відзначили державне свято

24-08-2016, 20:46
БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ: Аккерманці урочисто відзначили державне святоУрочисті заходи з нагоди 25 річниці незалежності України пройшли на площі, біля будівлі міської ради. Саме до цієї дати приурочили нагородження кращих городян. Грамоти отримали представники Білгорода-Дністровського, які своєю працею роблять вагомий внесок в розвиток і процвітання рідного міста. Почесними грамотами нагороджені ветерани праці, працівники медицини, освіти, культури, співробітники органів місцевого самоврядування, соціальної сфери і так далі. У ювілейну для держави дату, не забули і про тих, хто віддав свої життя, захищаючи кордони Батьківщини в зоні проведення АТО.

Почесним гостем на заході став капітан-лейтенант малого броньованого катера БК-1 Олексій Мельник. Указом президента України катеру присвоїли ім'я Аккерман, - ім'я, яке нерозривно пов'язане з Білгородом-Дністровським.

Урочиста частина на центральній міській площі завершилася покладанням квітів до пам'ятника Тарасу Шевченку. В цей же день в парках міста розгорнулися патріотичні фотовиставки, відбувся автопробіг, присвячений Дню Незалежності України, а також урочисто відкрили стіну міського стадіону, яку місцеві художники-волонтери розписали українськими візерунками, що символізують родючість і процвітання.

Завершився святковий день народними гуляннями в міському парку Миру, де для городян підготували концертну програму за участю місцевих танцювально-хорових колективів.


Автор: content
Прочитали - 748
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать