Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ: Вшанована пам’ять Ігоря Іванова

БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ: Вшанована пам’ять Ігоря Іванова

9-11-2016, 20:23
БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ: Вшанована пам’ять Ігоря ІвановаБойові дії у рамках антітерористичної операції на Донбасі вдбуваються вже тривалий час. Протягом цього часу за мирну Україну віддали свої життя п'ятеро жителів Білгорода-Дністровського. Серед них і Ігор Іванов. У школі №5, де навчався герой, урочисто встановили меморіальну дошку. З ініціативою увічнити пам'ять патріота виступила Білгород-Дністровська громадська організація “Захист. Вшанувати пам'ять Ігорю Іванову зібралися представники міської влади, учнівських колективів, громадськості, духовенства а також побратими - бійці організації Правий сектор, до лав якоi вступив молодий чоловік незадовго до своєї загибелі. Право відкрити меморіальну дошку отримав керівник організації «Правий сектор» міста Одеси Сергій Стерненко.

По закiнченню школи, Ігор Іванов, присвятив себе профессии юриста і після ВИШу працював в Апеляційному суді Одеси. Строкову службу пройшов у 25-й повітряно-десантній бригаді. У 2013-2014 роках перебував на київському Євромайдані, записався до лав «Правого сектору», брав участь в зіткненнях з «Беркутом» на вулиці Грушевського. Після перемоги Майдану став одним з організаторів одеського осередку «Правого сектора». Під час трагічних подій 2 травня в Одесі загинув смертю хоробрих у заворушеннях у Домі профсоюзів.

Ігор Іванов посмертно нагороджений орденом “За мужність III ступеня”, орденом "Народний герой України", медаллю “За жертовність та любов до України”. Йому було всього 27 років.


Автор: content
Прочитали - 740
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать