Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ІЗМАЇЛ: Спільні навчання українських та румунських прикордонників

ІЗМАЇЛ: Спільні навчання українських та румунських прикордонників

23-11-2016, 21:22
ІЗМАЇЛ: Спільні навчання українських та румунських прикордонниківПредставники берегової охорони Прикордонної поліції Румунії прибули до Ізмаїльського навчально-тренувального загону морської охорони. Метою візиту стало участь румунських правоохоронців у спільному з представниками морської охорони Державної прикордонної служби навчальному курсі «Техніка індивідуального виживання». Дані навчання відбулися на базі морського прикордонного навчального закладу, та на базі судна-тренажера «Новий Донбас», навчального центру ПрАТ «Українське дунайське пароплавство». Подібні тренінги між відомствами країн проходять вже не вперше і віідбуваються у відповідності до підписаного раніше Плану співпраці на 2015 – 2016 роки між Ізмаїльським навчально-тренувальним загоном морської охорони Державної прикордонної служби України та Центром підготовки персоналу з навігації Берегової охорони Прикордонної поліції Румунії.

У перший день гостям було презентовано український прикордонний навчальний заклад, показано навчальні класи, тренажер по боротьбі за живучість надводного корабля (судна), лабораторію двигунів внутрішнього згорання, такелажну майстерню, електронний тир та електронну бібліотеку.

Представник прикордонної поліції Румунії виказав надію, що ця співпраця з Ізмаїльським навчально-тренувальним центром морської охорони буде довготривалою. У перший день практичних занять на базі судна-тренажера «Новий Донбас» слухачі курсу опанували спуск на воду рятувальних шлюпок та плотів, запуск їх двигунів та відпрацювали стрибки у воду із рятувальними засобами. У басейні п’ти метрів глибиною вчилися забиратись на врятувальний плот та спускатися з нього. Окрім того була імітована ситуація підняття з води людини гвинтокрилом. При цьому як в реальному часі враховувалися сильний вітер і хвилі на воді. Всі учасники успішно справились із завданням.

Зі слухачами курсу проводяться практичні заняття з боротьби за живучість надводного корабля (судна), порятунку людського життя на воді та відпрацювання питань надання первинної медичної допомоги. Кожен з них практично відпрацює питання боротьби з пожежею на судні, навчиться використовувати як індивідуальні так і колективні засоби рятування на воді.


Автор: content
Прочитали - 915
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать