Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ІЗМАЇЛ: «Подих зими» на полотнах художників

ІЗМАЇЛ: «Подих зими» на полотнах художників

7-12-2016, 21:04
ІЗМАЇЛ:  «Подих зими» на полотнах  художників«Подих зими» - під такою, актуальною назвою в ізмаїльскому історико-краєзнавчому музею відкрилась сезонна виставка робіт ізмаїльських художників. з циклу «Пори року». У зимовій імлі Покровський собор, засніжена дорога додому, будиночок як у сніговій казці – всього 41 картина представників Національної спілки художників України: Володимира Дудника, саме його полотна склали більшу частину експозиції, а також Івана Коцофляка, Раісы Кобзаренко-Кореньок, Віктора Коренька, Павла Македонського, Ларісы Чакір-Узун та членів Ізмаильскої спілки художників: Тетяни Акімової, Лідії Борісенко, Іни Желяскової, Тетяни Соколової, Ларіси Соріної, Андрія Ципи та інших. На кожній картині зима постала у всій своїй красі, абсолютно різна, неповторна і прекрасна.

Глядачами виставки «Подих зими» були також школяри загальноосвітньої школи №2. Це талановиті діти, які не змогли пропустити цікаву виставку, що надихне їх на нові творчі роботи.

Насолодившись зимовими роботами, художники та гості подивилися міні-концерт, підготовлений вокалісткою Олесею Кичук і поетесою Оксаною Картельян - і пісні, і вірші виконавців були, звичайно ж, про зиму.


Автор: content
Прочитали - 638
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать