Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ІЗМАЇЛ: НЕГОДА ВИРУВАЛА ПІВДЕННИМИ РАЙОНАМИ

ІЗМАЇЛ: НЕГОДА ВИРУВАЛА ПІВДЕННИМИ РАЙОНАМИ

11-01-2017, 20:25
ІЗМАЇЛ: НЕГОДА ВИРУВАЛА ПІВДЕННИМИ РАЙОНАМИ10 січня о 10 вечора у зв’язку із штормовим попередженням траса М15 Одеса-Рені знову офіційно була закрита. Про це повідомила на прес-конференції голова Ізмаїльської райдержадміністрації Валентина Стойкова з представниками відомств МНС, поліції, електричних мереж та Євродору. Ще 10 січня дороги по Ізмаїльському району було відкрито для легкового транспорту, але якщо видимість буде нульова, траса М15 буде закрита з обох боків Ізмаїл-Татарбунари, поки Облавтодор не дасть дозвіл.

Якщо погодні умови не стануть гіршими, то вантажівки, які зараз стоять на парковці, випустять на трасу ввечорі чи 12 січня.

У селі Сафьяни облаштованио паркінг для великогабаритного транспорту, де знаходиться 31 вантажівка. Водії чекають коли відкриють трасу. Їм доводиться ночувати в кабінах.

На 10 січня у всіх населених пунктах Ізмаїльського району було відновлено енергопостачання. Близько 150 обривів було ліквідловано. Сім бригад працювали без спецтехніки, проходили весь шлях пішки, тому що транспорт не зміг проїхати.
Интервью: Петро Хаджиков, заступник голови Ізмаїльської райдержадміністрації
Треба віддати належне сільському голові села Кирнички Миколаю Куртєву, який розчистив дорогу від села до траси М15, розмістив тих, хто застряг у сніговому полоні 6-7 січня. Близько 250 людей були розташовані у ФАБі, школі, дитячому садку та по квартирах. Але продовольства не вистачало, а у школах було холодно у зв’язку з тим, що в навчальному закладі був період канікул. Вивчив ситуацію, яка склалася в районі 6-7 січня, райдержадміністрація приймає рішення організувати у селі Кирнички пункт на базі школи, яка буде опалюватись та приймати людей, які застрягли на трасі М15.

На жаль немає узгодженності між містом та районом, судячи з того, що голова Ізмаїльської райдержадміністрації Валентина Стойкова не знала про виїзд рятувальної експедиції 7 січня. Рапорти про те, що все в районі в порядку і всі люди визволені із снігових завалів не відповідали дійсності.

Валентина Стойкова оголосила телефони, за якими можна дозвонитись до чергового та особисто до Голови Ізмаїльської райдержадміністрації. Телефон чергового Штабу 2-01-46, голова РДА 093-576—42-08, 097_ 093- 64-99. Цілодобово працює обласний центр обленерго, телефони 6-16-59, 04841 70590


Автор: nikolaev
Прочитали - 822
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать